پرتال سایت ساز

پرتال چیست ؟

امروزه وب سایت ها و فناوریهای مربوط به اینترنت کاملا فراگیر شده و تمامی اشخاص جامعه را، فارغ از میزان تحصیلات و موقعیت شغلی، درگیر و وابسته به خود کرده است. با توجه به این فراگیر شدن، نیاز به سایت و طراحی آن توسط خود فرد با توجه به سلیقه، اطلاعات، نیازها و موارد استفاده از سایت کاملا ضروری و لازم است. لذا برآن شدیم سایت سازی را طراحی و پیاده سازی نماییم که هر فردی با اندکی آشنایی در مورد کار با کامپیوتر و فقط با سواد خواندن و نوشتن و بدون نیاز به اطلاعات و دانش خاصی در مورد طراحی سایت، بتواند در کمترین زمان، با بهترین کیفیت و کمیت، سایت خود را طراحی، پیاده سازی و مورد استفاده قرار دهد. در آخر کلام قابل ذکر است که موسسه فرهنگی دیجیتال کاج با توجه به فرهنگ عمومی مردم و میزان آشنایی کلی مردم ایران از اینترنت، اقدام به ساخت این سایت ساز نموده است و در این مورد تمامی مسائل فرهنگی مردم عزیز ایران را در نظر داشته است.

ویژگیهای منحصربفرد سایت ساز

بدون نیاز به برنامه نویسی:

برای طراحی سایت نیاز به هیچ گونه دانش برنامه نویسی ندارید و فقط کافیست سواد خواندن و نوشتن و توانایی استفاده از موس را داشته باشید تا بتوانید سایت خود را در کمترین زمان و با سلیقه خودتان طراحی کنید. 

Drag & Drop:

متن ها ، تصاویر، ویدئوها و بخش های مختلف سایت را به سادگی وتنها با موس جابجا و تغییر دهید.

بروزرسانی:

می توانید هر زمان که خواستید متن، تصاویر و قسمتهای مختلف درهر صفحه و یا تمام صفحات سایت خود را بارها و بارها ویرایش کنید.

ارتقا:

در هرزمان امکان اضافه کردن ماژولهای مختلف برای شما فراهم شده است

موتورهای جستجو:

این سایت ساز با سازگاری کامل با موتورهای جستجو نوشته شده است. که باعث می شود به راحتی در موتورهای جستجو شناسایی شده و در وب انتشار یابد

انتشار آسان

سایت شما از همان ابتدا بر روی سرور بصورت اتوماتیک نصب می شود و احتیاج به هیچ کار دستی نمی باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ورد سایت می باشد.